hello world!

Obsługa Social Media

Dlaczego mój biznes powinien być w Social Mediach?

W dzisiejszych czasach utrzymanie raz zdobytego klienta jest bardzo trudne. Przede wszystkim ze względu na to, że zewsząd bombardowani jesteśmy przekazem marketingowym. Dlatego tak ważne jest, by nie dać o sobie zapomnieć. W tym wypadku na scenę wchodzą media społecznościowe. Stanowią świetne narzędzie by nie dać o sobie zapomnieć, a także rzucić się w oczy nowym potencjalnym odbiorcom.

Z którego medium powinienem skorzystać?

Facebook, Instagram, Telegram, LinkedIn.. a może Twitter? 
Trzeba przyznać, że mnogość dostępnych mediów jest zatrważająca. Niestety z roku na rok stron tego typu przybywa. Dlatego też ważne jest by odpowiednio wybrać grupę docelową i miejsce w którym chce się prowadzić kampanię. Jako profesjonalna firma przenalizujemy Państwa biznes i dobierzemy najlepsze miejsca docelowe. Wykorzustując nasze doświadczenie, dobierzemy kanał, który przyniesie najwięcej korzyści Twojej firmie.

Ile to kosztuje?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cena naszych usług zależy od rodzaju działalności, częstotliwości publikacji oraz dostępności materiałów, które możemy wykorzystać w naszych działaniach. Poza tradycyjnymi działaniami w social mediach oferujemy również możliwość stworzenia kampanii reklamowych dopasowanych do Państwa marki. W tym przypadku rozliczamy się prowizyjnie od wysokości budżetu. Nie czekaj i skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram