hello world!

Strony WWW

Jakiej strony potrzebujesz?

Przede wszystkim profesjonalnej. Strona internetowa to Twoja cyfrowa wizytówka. 70 % potencjalnych klientów oraz kontrachentów sprawdza strony internetowe oraz social media firm, z których usług planują skorzystać. 

Po drugie, strona internetowa powinna dobrze wyglądać zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Badania pokazują, że 67% ludzi przegląda internet przy pomocy telefonu. Właśnie dlatego tak ważne jest by projektować strony z podejściem "mobile first".

Po trzecie, strona powinna się szybko ładować. To pozwoli wywrzeć dobre wrażenie na potencjalnych klientachi sprawić, że będą częściej korzystać z usług Twojego biznesu.

Jak pracujemy?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dopasowujemy szatę graficzną do potrzeb i wymagań klienta. Bardzo ważne jest dla nas by osiągnąć efekt, który sprawi, że strona będzie intuicyjna oraz po prostu ładna. W naszych działaniach korzystamy z najnowszych trendów i technologii. W zależności od Twojego budżetu możemy zaproponować indywidualny projekt graficzny lub też coś prostszego ale równie funkcjonalnego i eleganckiego. Poza przygotowaniem strony pomożemy Ci z jej wdrożeniem oraz zapewnimy podstawową optymalizację zapewniającą Ci widoczność w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.

Jesteśmy Remote!

Nasza firma znajduje się w województwie Łódzkim. Z tego powodu posiadamy wielu klientów z miast takich jak: Łódź, Pabianice, Ksawerów, Konstanynów, Łódzki czy też Sieradz. Jednak, idąc z duchem czasu działamy na terenie całej Polski. W końcu, jesteśmy Remote! Niezależnie gdzie znajduje się Twój biznes możesz liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram